Tu jesteś:   Noclegi - strona głównaTatry i PodhalePokoje U Jurasa
Cena od:  40 zł
Willa Elita
Krynica Morska
Cena od:  120 zł
Cena od:  25 zł
Cena od:  30 zł
Cena od:  35 zł
Cena od:  35 zł
Cena od:  25 zł
Wynajem pokoi u Ani
Białka Tatrzańska
Cena od:  40 zł
Cena od:  56 zł
Cena od:  40 zł
Cena od:  40 zł
Cena od: Prosimy o telefon
ID: 219 Arrow Pokoje U Jurasa
Charakterystyka

Pokoje U JURASA w Bukowinie Tatrzańskiej zapewniają zakwaterowanie w schludnych, przytulnych pokojach, możliwość korzystania z dużego salonu z TV, radio. Do dyspozycji gości jadalnia i kuchnia z pełnym wyposażeniem. Węzeł sanitarny na każdej kondygnacji.

Dom w odległości 30 m od drogi głównej, 200 m poniżej Klinu, 50 m od poczty i przystanku PKS/BUS, 30 m od restauracji, 300 m od Domu Ludowego (liczne imprezy regionalne, Sabałowe bajania w lecie). Dom oddalony 100 m od wyciągu narciarskiego UFO, kilkanaście wyciągów w zasięgu 400 m ,do przejścia granicznego Łysa Polana 15 km, 13 km do Zakopanego.

Atrakcje w okolicy

Liczne szlaki turystyczne w Tatrach, w bliskiej okolicy jazda konna, rynna wodna, 25 km do Jeziora Czorsztyn (żeglarstwo, zamki w Nidzicy i Czorsztynie) oraz do Spływu Przełomem Dunajca, skansen wsi podhalańskiej w Maniowach, kościółek w Dębnie.

Bukowina Tatrzańska leży na Podhalu w powiecie tatrzańskim, w województwie małopolskim. Teren znajdujący się najbliżej Tatr nazywa się Skalnym Podhalem. Bukowina położona jest w jego obrębie na wysokości 967-1000 metrów nad poziomem morza.

Bukowina Tatrzańska rozkłada się szeroko na grzbietach kilku wzgórz porozdzielanych potokami. Grzbiety te, zwane w gwarze góralskiej wierchami, mają różne nazwy. Dla łatwiejszego zorientowania się w ich układzie spójrzmy na nie przy wjeździe na Bukowinę ze szczytu wierchu, na którym zaczyna się wieś. W miejscu tym krzyżują się drogi przez Bukowinę do wsi Białka i z Głodówki do wsi Gliczarów. Skrzyżowanie to miejscowi górale nazywają "Klinem" lub "Krzyżówką", względnie "Rondem". Dawniej funkcjonowały również określenia Wierch Bukowina i Krzyżowe Drogi. Droga przez Bukowinę do Białki, Czarnej Góry biegnie wzdłuż wierchu zwanego Kramarskim. Na wierchu tym znajduje się centrum miejscowości tj. kościół, urzędy, szkoła, Dom Ludowy, biblioteka, sklepy. Od "Klina" w kierunku zachodnim od krzyżówki ciągnie się Wierch Buńdowy, zaś w stronę południowo-wschodnią wznosi się Wierch Olczański kończący się przy kapliczce Brzezińskiego, od której w kierunku wschodnim, równolegle do Kramarskiego Wierchu ciągnie się Wierch Bachledowy. Następnie zataczając lekkie półkole stykając się ze sobą Wierchy Rusiński i Głodowski.

Z Bukowiny Tatrzańskiej widać cały łańcuch Tatr, który biegnie ze wschodu na zachód. W linii prostej mierzy 56 km długości i 17 km szerokości, zajmując powierzchnię ok. 1400 km2.

Położenie obiektu
UlicaTadeusza Kościuszki 137b
Kod pocztowy34-530
MiastoBukowina Tatrzańska
Województwomałopolskie -MP-
PaństwoPolska
Współrzędne GPS49.3422686;20.1075731;15
Lokalizacja na mapie
Cena już od:  20 zł
PDF Drukuj Email
Region : Tatry i Podhale
Kategoria : Kwatera prywatna
Wyświetleń : 5786
Oceny klientów

Nocowałeś w tym obiekcie, oceń:
Pokoje U Jurasa

Twoja ocena:

2.1/5 (139 ocen)

Oferta w liczbach
Ilość pokoi: 6
Ilość miejsc: 23
Do centrum: 50 metrów
Do wyciągu: 100 metrów
Cennik noclegów
Cena minimalna: 20 zł 
Cena maksymalna: 25 zł
Cena za pokój 2os.: 50 zł
Udogodnienia
Ogólnodostępna kuchnia
Ośrodek jeździecki
Parking
Pełny węzeł sanitarny
TV w pokoju
Wyciąg narciarski
Kontakt z Partnerem
Telefon:018/207-82-26
Tel. komórkowy: 503 061 311
Zarezerwuj nocleg
Preferowany kontakt

Captchalink *
 
RSS Feed