Tu jesteś:   Noclegi - strona głównaKarkonoszePokoje Przy Pasiece
Cena od:  50 zł
Cena od:  80 zł
Cena od:  18 zł
Cena od:  110 zł
Cena od:  15 zł
Cena od:  25 zł
Cena od:  16 zł
Cena od:  25 zł
Pod Dębem
Kamionka Wielka
Cena od:  25 zł
Cena od:  25 zł
Na Zaciszu
Kruklanki
Cena od:  110 zł
Cena od:  60 zł
ID: 401 Arrow Pokoje Przy Pasiece
Charakterystyka

Witamy w Piechowicach, malowniczej miejscowości położonej między Szklarską Porębą a Jelenią Górą.

Nasz dom jest położony 300 m od głównej drogi (nr 3) pomiędzy Jelenią Górą a Szklarską Porębą. Od centrum Szklarskiej Poręby dzieli nas już tylko 9 km; to 10-15 minut podroży główną drogą. 
Oddajemy do Państwa dyspozycji dwa pokoje, kuchnię oraz łazienkę położone na parterze naszego domu. W każdym z pokoi jest podwójne oraz pojedyncze łóżko; istnieje również możliwość dostawienia dodatkowego. Proponujemy także atrakcyjne miejsce na popołudniowy i wieczorny relaks wśród zieleni, z możliwością przygotowania grilla lub ogniska. Samochód bezpiecznie zaparkujecie Państwo na ogrodzonym terenie przy domu. Przy wejściach do pokoi można zostawić rowery lub narty. Dyskretnie familijna atmosfera pozwoli Państwu w pełni się zrelaksować i poczuć swobodnie w naszym domu, a gospodarze dołożą wszelkich starań, by na czas pobytu stał się on także Państwa domem.
Osobom pragnącym zachować kontakt ze światem wirtualnym udostępniamy internetowe łącze - zarówno przez WiFi jak i Ethernet.

Atrakcje w okolicy

Nasze gospodarstwo, leżąc na styku dwóch pasm górskich (Karkonosze i Góry Izerskie) stanowi doskonałą bazę wypadową dla ciekawych wypraw. Sezon turystyczny w tych okolicach trwa cały rok. Wiosną i latem można oddawać się przyjemności spacerowania czy podziwiana przyrody z perspektywy rowerowego siodełka. Jesień zazwyczaj jest szczególnie urokliwa ze względu na najpiękniejsze w Polsce, słynne karkonoskie zachody słońca i widoki jakie zapewniają gęsto zalesione zbocza niższych partii gór w złocistej szacie. Zima to czas szaleństw narciarskich i snowboardowych - do centrum Szklarskiej Poręby, oferującej wyciągi i trasy narciarskie przy Szrenicy jest tylko 9 km, do Karpacza z wyciągiem na Kopę - 20 km; Jakuszyce, oddalone o 19 km to baza corocznego Biegu Piastów. Działają tu również liczne szkółki narciarskie i renomowane wypożyczalnie i serwisy sprzętu do uprawiania sportów zimowych. Zapaleni cykliści znajdą u nas wiele doskonale przygotowanych tras rowerowych. Góry Izerskie szczycą się bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturą w tym zakresie. Nasz dom stoi przy jednym ze szlaków rowerowych, których system może Państwa zaprowadzić na przykład na Rozdroże Izerskie (to tylko 15 km!). Trasy o różnym stopniu trudności,wiodące malowniczymi terenami łagodnych zboczy zadowolą nawet najbardziej wymagających cyklistów. Ponadto nieodległe pasmo górskie - Rudawy Janowickie – oferuje Państwu atrakcje wspinaczkowe. Doskonale przygotowane trasy na skałkach Gór Sokolich to raj dla amatorów tego sportu.

Na uwagę zasługują liczne obiekty sakralne (tzw. kościoły łaski, górskie kaplice, miejskie kościoły), wśród nich mieszczący się kilkaset metrów od naszego domu wiejski kościółek romański pw. Bożego Ciała, stanowiący zabytek klasy „0”. Można zwiedzać również dobrze zachowane ruiny zamków i pałaców m.in. wznoszący się na wzgórzu oddalonym od nas zaledwie o 4 km Zamek Chojnik. Ze względu na burzliwe dzieje całego Dolnego Śląska dziś szczycimy się ich pamiątkami w postaci zabytków pochodzących z różnych epok i będących świadectwem zmieniających się wpływów i charakterystycznej dla tego terenu wielokulturowości. Można tu znaleźć między innymi ślady tyrolskie (chaty tkaczy na terenie gminy Mysłakowice, którą wyróżnia największe w całej Polsce natężenie zabytków przypadających na kilometr kwadratowy); pamiątki średniowiecznej kultury rycerskiej (wieża mieszkalna w Siedlęcinie z freskami ilustrującymi legendę o Królu Arturze) czy świadectwa panowania austrowęgierskiego (Pałac Króla Fryderyka Wilhelma III w Mysłakowicach). Odnajdziemy tu również pamiątki dawnej świetności licznych rodów szlacheckich i magnackich czyli Dolinę Pałaców i Ogrodów, z których wiele pełni dziś rolę hoteli czy restauracji czy są po prostu dostosowane do zwiedzania.

Położenie obiektu
UlicaPiastów 10
Kod pocztowy58-573
MiastoPiechowice
Województwodolnośląskie
PaństwoPolska
Współrzędne GPS50.865581;15.605009
Lokalizacja na mapie
Cena już od:  30 zł
PDF Drukuj Email
Region : Karkonosze
Kategoria : Kwatera prywatna
Wyświetleń : 4054
Oceny klientów

Nocowałeś w tym obiekcie, oceń:
Pokoje Przy Pasiece

Twoja ocena:

1.8/5 (118 ocen)

Oferta w liczbach
Ilość pokoi: 2
Ilość miejsc: 6
Cennik noclegów
Cena minimalna: 30 zł 
Cena maksymalna: 45 zł
Cena za pokój 2os.: 70 zł
Udogodnienia
Akceptowane zwierzęta
Dostęp do internetu
Ogólnodostępna kuchnia
Pełny węzeł sanitarny
TV w pokoju
Kontakt z Partnerem
Telefon:75 76 12 226
Tel. komórkowy: 609 538 908
Zarezerwuj nocleg
Preferowany kontakt

Captchalink *
 
RSS Feed