Tu jesteś:   Noclegi - strona głównaWybrzeże BałtyckiePensjonat Syrena
Cena od:  100 zł
Cena od:  80 zł
Cena od:  23 zł
Cena od:  35 zł
Cena od:  20 zł
Cena od:  35 zł
Cena od:  45 zł
Cena od:  28 zł
Cena od:  35 zł
Cena od:  40 zł
Cena od:  90 zł
Hotel Mazury
Giżycko
Cena od:  20 zł
ID: 335 Arrow Pensjonat Syrena
Charakterystyka

Dom wczasowy SYRENA położony jest w centrum Niechorza w odległości 100m od szerokiej, piaszczystej plaży. W pobliżu znajdą Państwo sklepy, Pocztę Polską, kino Muszelkę oraz OSP. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się także piękna, zabytkowa latarnia, od której dzieli nas zaledwie dziesięciominutowy spacer wzdłuż linii morza.

Ofertę naszą kierujemy szczególnie do młodych, aktywnych ludzi ze względu na fakt iż do dyspozycji przybywających gości mamy jedną z największych dyskotek w Niechorzu i okolicach. Nie jesteśmy jednak obojętni na potrzeby wypoczynku innych. Tym Państwu jesteśmy w stanie zaproponować pokoje gdzie nie dobiega dźwięk z dyskoteki.

Na terenie obiektu znajduje się także ogródek rybny, gdzie posiłek naszych gości z pewnością umili pluskot fontanny oraz widok złotych rybek w usytuowanym tuż obok oczku wodnym. W związku z tym, iż na parterze głównego budynku mieści się dyskoteka, pokoje znajdujące się bezpośrednio nad nią idealne są dla osób odpornych na hałas i dla tych, którzy noce wolą spędzać w naszym lokalu.

Przybywający wczasowicze mają możliwość zaparkowania swojego samochodu na terenie obiektu. Oprócz wczasów indywidualnych organizujemy imprezy okolicznościowe jak wesela, bankiety oraz sylwestra (ośrodek ogrzewany).

W naszym budynku znajduje się 40 pokoi dwu, trzy i czteroosobowych. Większe pokoje wyposażone są standardowo w łóżka, szafę, stół i krzesła. Mniejsze w podwójne łóżka, szafę wnękową i stolik.

Dysponujemy pokojami zarówno z łazienkami jak i bez natomiast w większości znajdują się umywalki. Łazienki oraz natryski mieszczą się na korytarzach. Na jedną łazienkę przypadają około cztery pokoje. Nasi goście mają dostęp do wspólnej lodówki oraz czajnika bezprzewodowego. Nie ma jednak możliwości gotowania posiłków.

Atrakcje w okolicy

Niechorze to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości położona nad Morzem Bałtyckim oraz nad jeziorem Liwia Łuża. Niechorze składa się z dwóch części: zachodniej, starszej położonej przy klifowym brzegu oraz nowszej, na obszarach bardziej równinnych i przylegających do jeziora.

Niechorze graniczy a w zasadzie łączy się z miejscowością Pogorzelica, te dwie miejscowości tworzą bardzo dobre miejsce do wypoczynku nad Polskim Morzem. Oczywiście największą atrakcją Niechorza są jego:

Czysta, szeroka, piaszczysta plaża na której spotkać można kolorowe kutry rybackie.

Latarnia morska w Niechorzu - zbudowana w 1866 roku ma wysokość 45 m i jest udostępniona do zwiedzania. Z góry piękny widok na morze i okolicę.

Foka DEPKA - jest to jedyna dziko żyjąca foka szara, którą można coraz częściej spotkać na plaży w okolicach miejscowości Rewal, Niechorze i Pobierowo. Urodziła się 16 lutego 2004 roku w Fokarium Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu. Foka została wypuszczona na wolność w Słowińskim Parku Narodowym 26 czerwca 2004 roku i osiedliła się na plaży w Niechorzu 18 lipca 2004 roku.

Ciuchcia Retro - zabytkowa, najstarsza na Pomorzu Zachodnim kolej wąskotorowa oddana do użytku w 1896r. Ciuchcia jeździ trasą pomiędzy Pogorzelicą a Trzęsaczem

Jezioro Liwia Łuża - położone jest 300m od wybrzeża Bałtyku, pomiędzy Niechorzem a Pogorzelicą. Jezioro ma powierzchnię około 220 hektarów i jest rezerwatem ornitologicznym (ptaków wędrownych - zwłaszcza dzikich łabędzi).

Muzeum Rybołówstwa - położone przy głównej ulicy łączącej Niechorze z Pogorzelicą. Prezentuje stałą ekspozycję poświęconą rybołówstwu morskiemu oraz wystawy czasowe.

Przez Niechorze przebiegają dwa szlaki turystyczne:

- Szlak Liwiej Łuży
- Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego (Europejski Szlak Dalekobieżny E-9).

Położenie obiektu
UlicaParkowa 1
Kod pocztowy72-350
MiastoNiechorze
Województwozachodniopomorskie -ZP-
PaństwoPolska
Współrzędne GPS54.095047;15.076268;12
Lokalizacja na mapie
Cena już od:  50 zł
PDF Drukuj Email
Region : Wybrzeże Bałtyckie
Kategoria : Pensjonat
Wyświetleń : 8358
Oceny klientów

Nocowałeś w tym obiekcie, oceń:
Pensjonat Syrena

Twoja ocena:

2.1/5 (192 ocen)

Oferta w liczbach
Ilość pokoi: 40
Do plaży: 100 metrów
Cennik noclegów
Cena minimalna: 50 zł 
Cena maksymalna: 60 zł
Udogodnienia
Kawiarnia
Udogodnienia dla rodzin z dziećmi
Parking
Pełny węzeł sanitarny
Restauracja
TV w pokoju
Kontakt z Partnerem
Telefon:91/386-30-54
Tel. komórkowy: 880-433-373
Zarezerwuj nocleg
Preferowany kontakt

Captchalink *
 
RSS Feed