Tu jesteś:   Noclegi - strona głównaSudetyLeśny Domek
Cena od:  40 zł
Cena od:  35 zł
Cena od:  15 zł
Cena od:  20 zł
Cena od:  35 zł
Cena od:  35 zł
Folwarczek
Ustroń
Cena od:  35 zł
Cena od:  15 zł
Cena od:  49 zł
Cena od:  35 zł
Cena od:  35 zł
Cena od: Prosimy o telefon
ID: 411 Arrow Leśny Domek
Charakterystyka

Domek znajduje się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Leśne Źródło w Sokołowsku w leśnej kotlinie Dziczego Potoku.

Domek wyposażony w 2 sypialnie , salonik z kominkiem , łazienka , aneks kuchenny. Ilość miejsc 5 plus możliwość dostawki w saloniku + 2.

Możliwość korzystania z usług ośrodka - restauracja , drink-bar , sauna , jaccuzi.

Doskonała baza wypadowa w Sudety Środkowe , Góry Sowie ,Kotlinę Kłodzką oraz czeskie Skalne Miasta.

Możliwość zamówienia pieczonego prosiaka lub dzika na miejscu, lub podanego w sąsiadującym Tipi-Bar. Cena za nocleg 1 osoba.

Proszę o potwierdzenie terminu rezerwacji Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Tel 513148985.

Atrakcje w okolicy

Obiekty "Riesse"- są to : "Podziemne Fabryki Walimia ", "Podziemne Miasto Osówki" i "Kompleks Włodarz". Razem z towarzyszącymi im budowlami naziemnymi stanowią wielką tajemnicę z czasów II Wojny Światowej. Wędrówka po podziemiach i powierzchni daje wiele emocji.

Zamek "Grodno" w Zagórzu Śl.- XIII-wieczna warownia, częściowo muzeum. Z wieży wspaniałe widoki na okolicę. W lochu głodowym szkielet księżniczki. Ciekawe legendy. Przejazd brzegami Jeziora Bystrzyckiego z przejściem wiszącą kładką ( dług.118 m), piciem wody zawierającej srebro ze starej kopalni i zwiedzaniem zapory wodnej na Bystrzycy.

Wieża widokowa na Wielkiej Sowie. Roztacza się z niej wspaniała panorama Sudetów,Niziny Śląskiej i nawet obszaru Czech. Podziemne Muzeum Górnictwa w Nowej Rudzie. Można : zwiedzać podziemne chodniki,spotkać ducha kopalni,przejechać podziemną kolejką, zwiedzić muzeum w dawnym budynku zarządu kopalni, oraz wybić własną monetę.

Wambierzyce - miejscowość kultowa czterech narodów: Polaków, Czechów, Morawian i Niemców - sanktuarium Matki Bożej Opiekunki Rodzin. Zwiedza się barokowe sanktuarium M.B.,ruchomą szopkę ( 800 figurek, 300 ruchomych) i bardzo ciekawy skansen z małym ZOO i mnóstwem nagromadzonych eksponatów.

Twierdza w Srebrnej Górze - najwspanialsza budowla obronne Prus, ulubione dzieło Fryderyka Wielkiego. Kłodzko - godne zwiedzenia : Twierdza Kłodzka - bastiony naziemne, kazamaty i chodniki minerskie. Można sprawdzić swe zdolności wspinaczkowe.

Sanktuarium Matki Bożej Bardzkiej w Bardzie. Zwiedza się barokowy kościół, Muzeum Sztuki Sakralnej,kalwarię i ruchomą szopkę pod prezbiterium kościoła.

Rezerwat Skalny Szczelińca Wielkiego w Karłowie. Jest to wspaniały labirynt skalny. Wiele olbrzymich skał przypomina zwierzęta, przedmioty i ludzi. Rezerwat Błędnych Skał - labirynt skalny utworzony przez naturę. Zwiedzając wędruje się wąskimi szczelinami, niskimi przesmykami i pod skalnymi grzybami.

Zamek Książ. Trzeci co do wielkości zamek w Polsce. Posiada 400 sal i komnat. Szczawno Zdrój - Można pospacerować po parku zdrojowym, napić się wód mineralnych, ogłądnąć salę teatralną. Muzeum Techniki i Górnictwa w Wałbrzychu. Wędrówka przez dawne budynki kopalniane, wśród starych maszyn i urządzeń.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej i mauzoleum Piastów Świdnickich w Krzeszowie - zabytek klasy ,, 0 " (najwyższej europejskiej ), jest to kompleks budowli barokowych stworzonych przez najwybitniejszych twórców środkowoeuropejskiego baroku.

Rezerwat Głazy Krasnoludków - nagromadzenie przeróżnych form skalnych wśród przepięknego lasu. Dwunastu Apostołów w Chełmsku Śl.- zespół 11 drewnianych domów będących dawniej domami tkaczy. Wewnątrz skansen i możliwość taniego zakupu wyrobów z lnu.

Polanica Zdrój - Spacer po parku zdrojowym, zaglądnięcie do sklepu z kamieniami ozdobnymi i zwiedzenie huty szkła ,,Barbara"( możliwość zakupów w sklepie fabrycznym).

Kościół Pokoju w Świdnicy. Zbudowany bez fundamentów i bez użycia metalu cegieł i kamieni. Został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Katedra świdnicka - wspaniała gotycka budowla z czasów piastowskich. Wewnątrz mająca wystrój barokowy. Ciekawe, średniowieczne zwyczaje ślubne i ostrzeżenia przed pochopnym zawarciem związku małżeńskiego, przedstawione na północnym portalu.

Drewniany kościół Matki Boskiej Śnieżnej w Sierpnicy. Ciekawa skrzyniowa budowla z 1564 r. Posiadająca ,, soboty ". Związane są z nimi interesujące dawne zwyczaje.

Położenie obiektu
UlicaOsiedle 3
Kod pocztowy58-350
MiastoSokołowsko
Województwodolnośląskie -DŚ-
PaństwoPolska
Współrzędne GPS50.676229;16.232986;12
Lokalizacja na mapie
Cena już od:  30 zł
PDF Drukuj Email
Region : Sudety
Kategoria : Domek letniskowy
Wyświetleń : 5239
Oceny klientów

Nocowałeś w tym obiekcie, oceń:
Leśny Domek

Twoja ocena:

2.1/5 (96 ocen)

Oferta w liczbach
Ilość pokoi: 3
Ilość miejsc: 5
Cennik noclegów
Cena minimalna: 30 zł 
Cena maksymalna: 50 zł
Cena za domek: 150 zł
Udogodnienia
Akceptowane zwierzęta
Dostęp do internetu
Pełny węzeł sanitarny
Płatność kartami kredytowymi
Radio w pokoju
Restauracja
Stołówka
Wspinaczka
Wyciąg narciarski
Kontakt z Partnerem
Tel. komórkowy: 513-148-985
Zarezerwuj nocleg
Preferowany kontakt

Captchalink *
 
RSS Feed