Lokalizacja naszego kameralnego obiektu Cetniewo OLEŃKA kwatery prywatne we Władysławowie, to letniskowa dzielnica Cetniewo, morze 400 m oraz Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie 200 m z ogólnodostępnym basenem, parkiem, niedaleko głównego deptaku Aleja Gwiazd Sportu 200 m i zarazem oddalenie od zgiełku dyskotek - ułatwi wypoczynek w rodzinnej atmosferze.
Możesz zwiększyć grono naszych stałych i zadowolonych wczasowiczów, którzy od wielu lat przyjeżdżają do nas i są nasza najlepszą i wiarygodną wizytówką.
Zapewniamy pokoje z łazienkami (2-4 osobowe) z wejściem z tarasu w domu letniskowym lub balkonem w domu jednorodzinnym, sprzęt kuchenny, plażowy w każdym pokoju.
Na terenie posesji dodatkowo świetlica, ogród, grill, parking i ogólnodostępny aneks kuchenny.
Ceny w zależności od terminu i ilości osób.
Więcej zdjęć, filmiki pokoi, wolne terminy, lokalizacja, unikatowa strefa gości obiektu Cetniewo OLEŃKA na stronie www i wiele innych, cennych uwag dla planujących udany wypoczynek we Władysławowie i Cetniewie na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
Nocowałeś w tym obiekcie, oceń:
Cetniewo Oleńka Władysławowo kwatery prywatne
Twoja ocena: |