Tu jesteś:   Noclegi - strona główna
Cena od:  30 zł
Kwatery w Grzybowie
Kołobrzeg-Grzybowo
Cena od:  50 zł
Cena od:  50 zł
Cena od:  120 zł
Cena od:  30 zł
Cena od:  30 zł
Cena od:  15 zł
Cena od:  45 zł
Agro-Relax
Chocznia
Cena od:  30 zł
Cena od:  50 zł
Cena od: Prosimy o telefon
Cena od:  41 zł
Drukuj PDF

Wyjazd służbowy - nie taki straszny, jak go malują

Wyjazd w celach służbowych zazwyczaj nie napawa optymizmem. Delegacja, ważna konferencja, prelekcja, zebranie w innym mieście – wymienione zobowiązania często zahaczają o weekend, który powinien być przeznaczony na zasłużony relaks i wypoczynek. Jednak „potwora” da się okiełznać. Wybór odpowiedniego hotelu sprawi, że biznesowy wyjazd będzie zdecydowanie przyjemniejszy.

Hotel przyjazny biznesmenom

Warszawski Hotel Felix, należący do sieci BEST WESTERN z pewnością spełni oczekiwania klientów podróżujących służbowo. Oferuje nie tylko komfortowe, kompleksowo wyposażone pokoje, ale także nowoczesne zaplecze konferencyjne. Jest miejscem wprost idealnym na organizację mniejszego bądź większego spotkania biznesowego.

W hotelu znajdują się trzy duże, klimatyzowane sale konferencyjne, posiadające niezbędny sprzęt elektroniczny, a także pięć dodatkowych – mniejszych, ale również funkcjonalnych. Na życzenie Klienta, hotel udostępnia faks oraz kserokopiarkę. Ofertę uzupełnia menu bankietowe, pełne przekąsek oraz ciepłych i zimnych napoi.

Komfortowe warunki, niskie ceny

Hotel Felix położony jest na Pradze, w cichej i spokojnej okolicy. Usytuowanie kilka kilometrów od centrum stolicy, zapewnia idealne warunki do efektywnej pracy bez narażania się na utrudniający skupienie hałas wielkomiejskiego życia.

Hotel dysponuje 227 świetnie wyposażonymi pokojami w standardzie LUX, PREMIUM LUX, STUDIO oraz STUDIO LUX. Wybierając hotel Felix otrzymasz wygodny nocleg w dogodnych warunkach w atrakcyjnej i niewygórowanej cenie!

Warszawskie aktualności

Przy okazji odwiedzania strony internetowej Hotelu Felix - bwfelix.pl, nie zapomnij zajrzeć także bloga, działającego pod adresem blog.bwfelix.pl. Codziennie aktualizowany, przedstawia bieżące wydarzenia i eventy odbywające się w Warszawie. Blog pomoże Ci być zawsze na bieżąco – przeglądając go, już nigdy nie przegapisz ważnych targów, konferencji, wystawy czy warsztatów.

Hotel w Warszawie – www.bwfelix.pl