Tu jesteś:   Noclegi - strona główna
Cena od:  40 zł
Cena od:  40 zł
Cena od:  30 zł
Cena od:  60 zł
Stary Drahim
Czaplinek
Cena od:  25 zł
Cena od:  15 zł
Cena od:  25 zł
Cena od:  25 zł
Cena od:  50 zł
Cena od:  50 zł
Cena od:  30 zł
Cena od:  100 zł
Mazurska Chata
Mikołajki
Drukuj PDF

Warszawski hotel idealny na podróż w celach biznesowych.

Warszawa to miasto chętnie wybierane nie tylko przez turystów, ale i przez osoby podróżujące w celach służbowych. Ważne targi, szkolenia, warsztaty, delegacje – aby umilić sobie dni spędzone poza domem, warto znaleźć hotel zapewniający nie tylko komfortowy wypoczynek, ale i dogodne warunki do efektywnej pracy. Umożliwia to obiekt położony w spokojnej, niezbyt hałaśliwej okolicy i równocześnie w niedalekiej odległości od centrum i najważniejszych atrakcji stolicy. Idealnym rozwiązaniem będzie hotel udostępniający przestronne sale konferencyjne wraz z niezbędnym sprzętem elektronicznym. Myślisz, że znalezienie hotelu łączącego w sobie kompleksowo wyposażone pokoje oraz nowoczesne zaplecze biznesowe nie jest możliwe? Wręcz przeciwnie - wystarczy, że skorzystasz z oferty trzygwiazdkowego BEST WESTERN Hotel Portos.

Po pierwsze lokalizacja

Hotel Portos zlokalizowany jest na warszawskim Trakcie Królewskim. To właśnie w tych okolicach znajdują się najwspanialsze zabytki stolicy, jak Krakowskie Przedmieście, Wilanów czy Pałac Prezydencki. Bezpośrednie sąsiedztwo Belwederu i Parku Łazienkowskiego stwarza idealne warunki do popołudniowego spaceru, wyciszenia się i odpoczynku w cieniu drzew. Dogodne położenie hotelu umożliwia także bezproblemowy dojazd do centrum miasta, warszawskich dworców, a także lotniska.

Po drugie wygoda

Na hotelowych gości czeka 225 kompleksowo wyposażonych pokoi o eleganckim wystroju w standardzie LUX, PREMIUM LUX oraz STUDIO. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, telewizor LCD, bezprzewodowy internet, suszarkę do włosów. Te o wyższym standardzie dysponują dodatkowo zestawem do parzenia kawy i herbaty, codzienną prasą, podstawką pod laptopa oraz pantoflami kąpielowymi. Cały hotel przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na miejscu znajduje się także restauracja, serwująca pyszne śniadania w formie bufetu oraz bar, gdzie podróżni mają możliwość napić się drinka i zrelaksować po wyczerpującym dniu.

Po trzecie dogodne warunki do pracy

Hotel udostępnia dwie duże, klimatyzowane, oświetlone światłem dziennym sale konferencyjne, wyposażone w ekran projekcyjny, flipchart, sprzęt audiowizualny i bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz dodatkowo dwie mniejsze sale przeznaczone do pracy warsztatowej o bardziej kameralnym charakterze. Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie: www.bwportos.pl.