Tu jesteś:   Noclegi - strona główna
Cena od:  65 zł
Cena od:  65 zł
Cena od:  60 zł
Stary Drahim
Czaplinek
Cena od:  35 zł
Cena od:  45 zł
Bed and Breakfast Wil...
Białka Tatrzańska
Cena od:  120 zł
Cena od:  25 zł
Wypoczynek u Sorosa
Białka Tatrzańska
Cena od:  15 zł
Cena od: Prosimy o telefon
Cena od:  40 zł
Cena od:  50 zł
Cena od:  15 zł
Drukuj PDF

Warszawa centrum życia gospodarczego.

Polska jest krajem rozwijającym się. Nasza gospodarka nie może jeszcze konkurować z gospodarkami krajów zachodnioeuropejskich. Jednakże, rodzime firmy prowadzą aktywną wymianę handlową z przedsiębiorstwami niemieckimi czy francuskimi. Mamy wiele atutów, które mogą uczynić z polskiej gospodarki potęgę, o ile zostaną we właściwy sposób wykorzystane. Należy przyznać, że Polska pozostaje atrakcyjnym miejscem do podejmowania wszelkiego rodzaju inwestycji. Nasz kraj położony jest w sercu Europy i może być łącznikiem pomiędzy Zachodem i Wschodem. Wystarczy jedynie to wykorzystać.

Międzynarodowe firmy, które prowadzą interesy w całej Europie, gdy mają odwiedzić Polskę, najczęściej spotykają się właśnie w Warszawie. Jako stolica kraju jest miejscem prestiżowym dla biznesmenów. Każda firma, która chce prowadzić szeroko zakrojone działania eksportowe na skalę europejską i dalej, na cały świat, musi koniecznie posiadać swoją siedzibę lub choćby oddział, w Warszawie. Spotkania biznesowe polskich przedsiębiorców, które odbywają się w stolicy, mogą być organizowane w wielu miejscach. Bezsprzecznie, przystosowany do tego celu jest Hotel Aramis, mieszczący się na Mokotowie.

Warszawski Hotel Aramis do dyspozycji gości oddaje 232 pokoje typu Standard Plus i Komfort. Każdy jest komfortowo urządzony i daje bezpłatny dostęp do Internetu, bez żadnych ograniczeń. Hotel ma doskonałą lokalizację, gdyż znajduje się niedaleko ważnych punktów turystycznych, ale i istotnych punktów infrastruktury biznesowej. Będzie to znakomite miejsce na spotkanie biznesowe z kontrahentami czy na organizację niewielkiej konferencji. Usytuowanie hotelu jest jego zdecydowanym atutem. Warszawskie firmy mogą zakwaterować swoich partnerów biznesowych przyjeżdżających do nich zza granicy w hotelu Aramis. Goście na pewno będą usatysfakcjonowani standardem usług, jakie zostaną im tam zapewnione. Z pełną ofertą hotelu można zapoznać się na stronie www.hotelaramis.pl. Doba hotelowa w hotelu Aramis zaczyna się o godzinie 14:00 a kończy o godzinie 12:00 następnego dnia. Hotelowa restauracja zapewni wyżywienie, więc nie trzeba przemieszczać się po Warszawie, aby zjeść coś smakowitego.

www.hotelaramis.pl – Hotel w Warszawie