Tu jesteś:   Noclegi - strona główna
Cena od:  30 zł
Cena od:  40 zł
Willa Elita
Krynica Morska
Cena od:  40 zł
Cena od:  80 zł
Cena od:  18 zł
Cena od:  25 zł
Cena od:  35 zł
Cena od:  16 zł
Cena od:  35 zł
Cena od:  60 zł
Cena od:  35 zł
Cena od:  35 zł
Drukuj PDF

Nocleg w pobliżu dworca w Warszawie

Warszawa jest nie tylko administracyjną, ale też kulturalną i biznesową stolicą naszego kraju. Przyjeżdżający do Warszawy turyści doceniają jej dziedzictwo kulturowe, miejsca związane z historią państwa, liczne pomniki i zabytki. Wiele osób odwiedza stolicę przy okazji uczestnictwa w wydarzeniach sportowych o światowej randze oraz koncertach z udziałem największych gwiazd estrady. Jeszcze inni przybywają do stolicy w celach biznesowych, załatwiając pilne sprawy służbowe lub uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach czy targach.

Duże grono osób przyjeżdża do stolicy koleją lub korzysta z ofert prywatnych przewoźników. Dlatego warszawska stacja kolejowa i dworzec autobusowy o każdej porze roku tętnią życiem i przepełnione są przyjezdnymi poszukującymi przystępnego cenowo noclegu w niedalekiej okolicy.

Jaki hotel warto polecić?

Hotelem, który zlokalizowany jest niedaleko Dworca Centralnego oraz oferuje nocleg w cenach odpowiadających możliwościom finansowym każdego z nas jest Start Hotel Atos. Obiekt mieści się na Mokotowie, czyli w jednej z najbardziej znanych dzielnic Warszawy, dokładnie przy ulicy Mangalia 1.

Dojazd z Start Hotel Atos do dworca kolejowego i autobusowego zajmie jedynie 15 minut. Oprócz tego, hotel zapewnia łatwe i szybkie dotarcie do największych atrakcji stolicy, jakimi są Łazienki Królewskie, Stare Miasto czy Zamek Królewski. Co więcej, korzystne umiejscowienie hotelu umożliwia dojazd do Lotniska Chopina zaledwie w 20 minut.

Udany wypoczynek i smaczne potrawy

Jednak położenie obiektu w centrum miasta, to nie jedyny jego atut. Start Hotel Atos oferuje 231 przestronnych i stylowo urządzonych pokoi z łazienkami. Warto wspomnieć, że w każdym z nich można korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu. Pokoje wyposażone są w niezbędne meble, umożliwiające komfortowy wypoczynek.

W Start Hotel Atos działa również przytulna restauracja, do której Goście mogą udać się na smaczne śniadanie, obiad i kolację oraz skosztować pysznego deseru czy orzeźwiających trunków. Menu obfituje w dania kuchni europejskiej, więc z pewnością każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat oferty Start Hotel Atos, cennika noclegów oraz rezerwacji miejsc online dostępne są na stronie internetowej – www.hotelatos.pl. Na podanej witrynie znajdują się również zdjęcia obrazujące wygląd obiektu.